Özel Yazılım Geliştirme Hizmeti

Bilişim teknolojileri konusunda uzman kadromuz ile, yazılım projelerinizde sizin için en uygun özel yazılım geliştirme hizmetini sunuyoruz.

Tüm özel yazılım geliştirme hizmeti süreçlerimizde SPICE Kalite Yönetim Sistemi, PMI ve Agile proje yönetim metodolojilerini kullanmaktayız.

Özel Yazılım Geliştirme Hizmeti
Özel Yazılım Geliştirme Hizmeti

Özel Yazılım Geliştirme Hizmetinde Nasıl Bir Yol Haritası İzliyoruz?

Özel yazılım geliştirme hizmeti adımlarımız aşağıdadır:

Adım 1. Müşteri taleplerinin belirlenmesi: İş analistlerimiz, müşteriyi ziyaret ederek müşteri taleplerini belirler. Müşteri Talepleri Dokümanını hazırlar.

Adım 2. Gereksinim analizi: Yazılım uzmanlarımız, Müşteri Talepleri Dokümanını kullanarak Yazılım Gereksinimleri Dokümanını hazırlar.

Adım 3. Tasarım: Yazılım uzmanlarımız, Yazılım Gereksinimleri Dokümanını kullanarak, Yazılım Tasarım Dokümanını hazırlar.

Adım 4. Kodlama: Yazılım uzmanlarımız, Yazılım Gereksinimleri Dokümanı ve Yazılım Tasarım Dokümanına göre yazılım kodlamasını gerçekleştirir, kodları gözden geçirir ve birim testler yapar.

Adım 5. Test: Test uzmanlarımız, Yazılım Gereksinim Dokümanını içerisindeki gereksinimleri test eden senaryolardan oluşan Yazılım Test Dokümanını üretir ve yazılım üzerinde kalifikasyon testlerini uygular ve test sonuçlarını içeren Yazılım Test Raporu dokümanını üretir. Hata bulunursa, yazılım uzmanı hatayı giderir ve test uzmanına geri iletir. Bu çevrim, tüm hatalar giderilinceye kadar devam eder.

Adım 6. Müşteri testleri: Yazılım, müşteri ortamında test edilir. Hata bulunursa, yazılım uzmanı hatayı giderir ve test uzmanına geri iletir. Bu çevrim, tüm hatalar giderilinceye kadar devam eder.

Adım 7. Sürüm yayınlama: Sürüm Yöneticimiz, müşteri testlerinden geçen yazılımın son sürümünü müşteriye yayınlar.

Adım 8. Bakım: Müşteri yazılımı ile ilgili herhangi bir hata tespit ederse veya değişiklik talep ederse, gerekli düzeltmeler ve güncellemeler yapılır.

Diğer Hizmetlerimiz Nelerdir?

YKC Grup Bilişim, uzman kadrosu ile müşterilerine aşağıdaki hizmetleri vermektedir:

İhtiyaç duyduğunuzda, biz hizmete hazırız…

Eğer siz de, iş verimliğinizi ve karlılığınızı arttırmak, maliyetlerinizi azaltmak, rakipleriniz arasında rekabet avantajı sağlamak, şirketinizin bilgi ve yetkinlik seviyesini arttırmak, kurumsal bir kimlik kazanarak şirketinizin güvenirliğini, saygınlığını ve değerini arttırmak istiyorsanız, bize ulaşın. İhtiyaç duyduğunuz her an, sizlere hizmet sunmaya hazırız.