Biz Kimiz?

YKC Grup Bilişim, konusunda uzman kişilerden oluşan kadrosu ile, Bilişim Teknolojileri alanında müşterilerine Yazılım Geliştirme, Yazılım Test ve Dış Kaynak hizmetleri ile Kalite, Ar-Ge ve Eğitim konularında yüksek kalitede danışmanlık hizmetleri vermektedir.

YKC Grup Bilişim, Proje yönetimi ve yazılım teknolojileri konusundaki tecrübeli kadrosu ile yazılım projelerinizde size en uygun çözümleri sunarak, iş verimliliğinizi ve karlılığınızı arttırır ve rakipleriniz arasında size rekabet avantajı sağlar.

YKC Grup Bilişim, uzman test ekibi ile, yazılım ürünlerinizi uluslararası test metodolojilerine uygun olarak test ederek, hatalardan kaynaklanan insan gücü maliyetlerinizi azaltır, ürünlerinizin ve firmanızın müşterilerinizin gözündeki güvenirliğini ve saygınlığını arttırır.

YKC Grup Bilişim, dış kaynak kullanımı hizmeti ile maliyet kalemlerinizi sürekli halden geçici hale getirerek maliyetlerinizi düşürür.

YKC Grup Bilişim; Kalite, Ar-Ge ve Eğitim konularında verdiği danışmanlık hizmetleri ile, şirketinizin bilgi ve yetkinlik seviyesini arttırır, yatırımlarınızın geri dönüşlerine maksimum fayda sağlar ve şirketinize kurumsal bir kimlik kazandırarak şirketinizin değerini arttırır.

YKC Grup Bilişim; Askeri standartlarla uyumlu yazılım, donanım ve sistem tasarlama, geliştirme, test ve danışmanlık hizmetleri ile Savunma Sanayide de müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir.

YKC Grup Bilişim; Tesis Güvenlik Belgesi, Kişi Güvenlik Belgesi, Üretim İzin Belgesi, Dış Kaynak Kullanımı alanlarında yılların deneyimiyle hizmetinizdedir.